Lietuvos plento taurė

„Šakiai Grand Prix“ jau birželio 11d. Plokščiuose

„Šakiai Grand Prix“

Birželio 11 dieną Plokščiuose, Šakių rajone, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras kartu su VšĮ Plento taure rengia dviračių lenktynes „Šakiai Grand Prix“. Tai jau tapusios tradicinėmis 7-osios lenktynės.

„Šakiai Grand Prix“ lenktynėse bus galima dalyvauti trijuose skirtinguose divizionuose. Divizionai skirsis savo pajėgumu ir distancija, tiesa Šakiuose pirmo ir antro diviziono dalyviai važiuos identišką atstumą ir ta pačia trasa, skirsis tik dalyvių pajėgumas ir vidutiniai greičiai.

Norint išmėginti save, pajausti lenktynių dvasią startuokite trečiame divizione, tai vieno rato lenktynės, kurį sudaro 44,26km. Startas Plokščiuose, toliau trasa driekiasi link Šakių, suksime link Gelgaudiškio ir Plokščiuose įveiksime legenda jau tapusį Plokščių kalną. Trečiame divizione laukiami visi norintys pajusti lenktynių dvasią, nugalėti save, aplenkti draugą ar tiesiog smagiai pasivažinėti bendraminčių kompanijoje.

Antrojo ir pirmojo diviziono dalyviai startuos jau pažįstamoje trasoje. Visi finišai suplanuoti su pakilimu į Plokščius. Antrojo ir pirmojo diviziono dalyviai tą pačią trasą įveiks du kartus (88,42 km), į Plokščius kils taip pat du kartus.

Norime atkreipti dėmesį, kad varžybų startas pradedamas neutraliu startu, t.y. – po neutralaus starto važiuosime paskui komisaro automobilį. Po kelių km bus duotas techninis startas ir tada jau pradėsime lenktyniauti.

„Šakiai Grand Prix“ lenktynėse bus vedamos asmeninės (pagal amžiaus grupes) ir komandinės (ne mažiau kaip 4 nariai) įskaitos.

Sekmadienis, birželio 11 d.
08:30 – Numerių atsiėmimo ir registracijos vietoje pradžia

10:00 – D3 startas
12:00 – D2 startas
12:10 – D3 apdovanojimai
15:30 – D1 startas
15:40 – D2 apdovanojimai
18:15 – D1 apdovanojimai

Iki susitikimo starte !

REGISTRACIJA

Naujienos:

Šakiai Grand Prix starto sąrašai

admin

Paskelbti “Lyduokių krašto turas” starto sąrašai

admin

Keičiasi reitingo taikymo taisyklės

admin