Lietuvos plento taurė

DALYVIAI

Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
1 Alisauskaite Augmante 3-ias divizionas (D3) M30 Love Streams Running
2 Ambrazaitis Evaldas 3-ias divizionas (D3) V45 Vėjas-Šakiai
3 Ančlauskas Romutis 3-ias divizionas (D3) V60 Kauno sporto klubas "Šilainiai"
4 Andrius Sanda 1-as divizionas (D1) V40 Voltas-Madaris cycling team
5 Andriuškevičius Mantas 1-as divizionas (D1) V30 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
6 Andruska Marius 3-ias divizionas (D3) V40
7 Armonas Adomas 3-ias divizionas (D3) V30
8 Arturs Utinans 3-ias divizionas (D3) V55
9 10130756586 Audzijonis Vilmantas 2-as divizionas (D2) V55 Kaunas cycling team
10 Balčaitis Algirdas 3-ias divizionas (D3) V30
11 101 075 195 31 Balčiūnas Mantas Pro V19 Energus dviračių komanda
12 D3 Baltrušaitis Aidas 3-ias divizionas (D3) V70 Laisvas-Mastaičiai
13 Baranauskas Deividas 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
14 Baranauskas Darius 2-as divizionas (D2) V35 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
15 Beiga Mažvydas 2-as divizionas (D2) V40 Kaunas Cycling Team
16 Beišinas Giedrius 2-as divizionas (D2) V35
17 Bereika Jonas 3-ias divizionas (D3) V35
18 Brazaitis Gediminas 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
19 Brazauskas Gediminas 2-as divizionas (D2) V35
20 Brusokas Vilius 1-as divizionas (D1) V30 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
21 BŪDA TAUTVYDAS 2-as divizionas (D2) V19 Šiandien Lengvai
22 Buivydas Artūras 1-as divizionas (D1) V40 BIKKO - VELO Šiauliai
23 101 175 203 32 Burka Dominykas Pro V19 Energus dviračių komanda
24 Čekas Laurynas 2-as divizionas (D2) V19 Utena cycling team
25 Čepauskas Arūnas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
26 Chlopkov Sergej 3-ias divizionas (D3) V40 SRS cycling
27 Chodočinskas Šarūnas 2-as divizionas (D2) V55
28 Čičasovas Aleksandras 1-as divizionas (D1) V30 Danske Bank Cycling Club
29 Civinskas Remigijus 3-ias divizionas (D3) V50 Velomanai Team
30 10092058943 Daneikaitė Miglė 2-as divizionas (D2) M18 Utenos Dsc
31 Darijus Džervus Pro V30 Voltas-Madaris cycling team
32 Daujotas Laimonas 3-ias divizionas (D3) V55 "Top dogz"
33 100 649 658 33 De Mey Remi Pro V19 Energus dviračių komanda
34 10125534552 Domas Laurenčikas 2-as divizionas (D2) V35 Kaunas Cycling Team
35 Dudonis Dudonis 2-as divizionas (D2) V35 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
36 101 416 052 30 Ežerskis Žygimantas 2-as divizionas (D2) V16 Sostinės sporto centras DSK ,,Vitus"
37 Ežerskis Mažvydas 2-as divizionas (D2) V14 DSK "Vitus"
38 Fiodorovas Markas 2-as divizionas (D2) V50 Velo Ghost Veloma
39 10130118814 Gedvilas Rytis 1-as divizionas (D1) V30
40 101 018 580 64 Gerdauskas Aironas Pro V19 Energus dviračių komanda
41 Grigas Laurynas 1-as divizionas (D1) V30 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
42 Gvazdauskas Benas 3-ias divizionas (D3) V35 Šakiai
43 100 524 361 60 Ivanovas Olegas Pro V19 Energus dviračių komanda
44 Ivašauskas Andrius 3-ias divizionas (D3) V40 Laikyk Kardaną
45 Jakutytė Ieva 3-ias divizionas (D3) M19 Utena Cycling Team
46 Janulevičius Dovydas 3-ias divizionas (D3) V19
47 100 161 288 58 Januškevičius Mantas Pro V19 Energus dviračių komanda
48 Jasaitis Mindaugas 2-as divizionas (D2) V35 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
49 Jermala Darius 2-as divizionas (D2) V35 Šviežia.lt /Duper.lt
50 Jocys Vykintas 1-as divizionas (D1) V40 BIKKO - VELO Šiauliai
51 Jokubonis Vytautas 3-ias divizionas (D3) V60 "Top dogz"
52 Jurašius Darius 1-as divizionas (D1) V40 BIKKO - VELO Šiauliai
53 10060669541 Kalvaitis Renatas 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
54 Kardokas Modestas 2-as divizionas (D2) V35 HILTUS Nikeliuotas Spykis
55 Kaupas Vytautas 3-ias divizionas (D3) V40 Velonova
56 Kaupas Dominykas 3-ias divizionas (D3) V14 Velonova
57 KAZLAUSKAS MINDAUGAS 3-ias divizionas (D3) V35
58 Kazokas Vytautas 1-as divizionas (D1) U23 Utenos DSC
59 10091556058 Kertenis Ignas 1-as divizionas (D1) V18 RealBean.eu-SM GAJA
60 Kilijonas Artūras 3-ias divizionas (D3) V45
61 - Klimavičius Nikolas 1-as divizionas (D1) V18 Utenos DSC
62 Klaipėda Klimavičius Saulius 2-as divizionas (D2) V45 #MINI.Lietuva Cycling Team
63 100 365 896 93 Kmieliauskas Rokas Pro V19 Energus dviračių komanda
64 10060669238 Knieža Pranas 2-as divizionas (D2) V50 Velo Ghost Veloma
65 Krokas Mindaugas 3-ias divizionas (D3) V35
66 Kučinskas Irmantas 1-as divizionas (D1) V30 Voltas-Madaris Cycling Team
67 Kvietinskas Irmantas 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
68 100 099 737 05 Lašinis Venantas Pro V19 Energus dviračių komanda
69 Laškov Roman 3-ias divizionas (D3) V35
70 10080666901 Laužikaitė Neimantė 2-as divizionas (D2) M19 Panevėžio klubas Greitis
71 Letukas Mindaugas 2-as divizionas (D2) V45
72 Lilys Lukas 3-ias divizionas (D3) V19 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
73 Lindešis Simonas 3-ias divizionas (D3) V35
74 10036592525 Lukšas Dovydas 1-as divizionas (D1) U23 Colibri Cycling
75 Makūnas Virgilijus 3-ias divizionas (D3) V60 Šakiai
76 Maniusis Martynas 1-as divizionas (D1) V30 Utena cycling team
77 Mankevičius Gediminas 3-ias divizionas (D3) V30 Laikyk Kardaną
78 Markevič Arminas 2-as divizionas (D2) V14 Vilniaus SSC
79 10014580090 Mateliūnas Tomas 1-as divizionas (D1) V30 BikeXpert Cycling Team
80 Kėdainiai Matulionis Valdemaras 3-ias divizionas (D3) V30 VeloRatai
81 Matuza Donatas 3-ias divizionas (D3) V35 Šakiai
82 10036592626 Matuzevičius Žygimantas Pro V19 Voltas Tartu2024 by CCN
83 Mažeika Algirdas 3-ias divizionas (D3) V45 Ultrabike komandos dvasia
84 Mažeikaitė Karolina 3-ias divizionas (D3) M14 Bernatonio dviračių akadėmija
85 10124400460 Meduneckij Viktor 1-as divizionas (D1) V23
86 Meliūkštis Danas 2-as divizionas (D2) V35 Danske Bank Cycling Club
87 10083163841 Meskys Audrius 2-as divizionas (D2) V55 Velomanai Team
88 Mickevičius Arnas 1-as divizionas (D1) V30 BikeXpert Cycling Team
89 Miliūnas Henrikas 3-ias divizionas (D3) V19
90 Misevičius Vaidas 3-ias divizionas (D3) V40 Veloratai
91 Mukas Gediminas 1-as divizionas (D1) V40 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
92 Musteikis Reinoldas 2-as divizionas (D2) V35 Velonova Bioracer Cycling Team
93 Musteikis Eivydas 2-as divizionas (D2) V35 Velonova - Bioracer cycling team
94 Nizevičius Linas 1-as divizionas (D1) V30 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
95 Vilnius Norkūnas Irmantas 3-ias divizionas (D3) V19
96 Pačiauskaitė Ineta 3-ias divizionas (D3) M35
97 Paketuris Herkus 3-ias divizionas (D3) V16 Šakiai
98 Pavalkis Marius 3-ias divizionas (D3) V19 Šakiai
99 Pavalkis Darius 3-ias divizionas (D3) V35 Šakiai
100 Pavliukevičius Mantas 2-as divizionas (D2) V35
101 PAZHARANKA ALIAKSANDR 3-ias divizionas (D3) V19
102 101 433 670 91 PENKRAT ANTON Pro V35
103 10153877851 Petrauskas Julius 2-as divizionas (D2) V14 Sostinės sporto centras DSK "Vitus"
104 Pielikys Edgaras 3-ias divizionas (D3) V40
105 Pocius Edvinas 3-ias divizionas (D3) V14 Gargždų sporto centras
106 Pribušauskaitė Saulė 2-as divizionas (D2) M19 Danske Bank Cycling Club
107 Puodžius Andrius 3-ias divizionas (D3) V19 Utena cycling team
108 Puskunigis Paulius 3-ias divizionas (D3) V35 Šakiai
109 Ramanauskas Ignas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
110 Ramonas Kazimieras 2-as divizionas (D2) V19
111 Raudonius Gytis 2-as divizionas (D2) V30
112 100 365 890 87 Raugala Gustas Pro V19 Energus dviračių komanda
113 Raugala Vaidas 3-ias divizionas (D3) V50 Ultrabike komandos dvasia
114 Ridikas Adas Vėjas 1-as divizionas (D1) V30 Fakelai
115 Ronkauskas Redas 2-as divizionas (D2) V35
116 Ruškytė Urtė 3-ias divizionas (D3) M14 Gargždų sporto centras
117 Šaduikis Tomas 3-ias divizionas (D3) V35
118 Šatas Nerijus 2-as divizionas (D2) V19 Danske Bank Cycling Club
119 Savickas Aurimas 2-as divizionas (D2) V40
120 Ščerbakovas Artūras 2-as divizionas (D2) V50
121 Šertvytis Donatas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
122 10060659538 Simonavičius Dainius 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
123 Skinkys Audrius 2-as divizionas (D2) V45 Kaunas Cycling Team
124 10094126861 Šnioka Matas 2-as divizionas (D2) V18 SSC DSK Vitus
125 Špakov Sergej 2-as divizionas (D2) V55 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
126 Stanionis Donatas 2-as divizionas (D2) V45 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
127 Stankevičius Vytautas 2-as divizionas (D2) V40 #MINI.Lietuva Cycling Team
128 Šulcas Vytautas 2-as divizionas (D2) V30 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
129 10126805959 Šyvis Deimantas 1-as divizionas (D1) V30 Utena Cycling Team
130 Tarasevičius Modestas 3-ias divizionas (D3) V19 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
131 Telšinskas Vaidas 3-ias divizionas (D3) V35 Aktyvus vaikų ir suaugusių laisvalaikis
132 Urbonas Rapolas 3-ias divizionas (D3) V14 Utenos DSC
133 Urniežius Alvidas 3-ias divizionas (D3) V60 BIKKO - VELO Šiauliai
134 Utkinas Martynas 1-as divizionas (D1) V35 padangosM.lt
135 Vaitiekus Ignas 2-as divizionas (D2) V19 Dviratai-Daistatus
137 Vasilkevičius Arlandas 2-as divizionas (D2) V30
138 Vėlavičius Raimondas 3-ias divizionas (D3) V55 Laikyk Kardaną
139 10116517996 Viazovskaya Alisa 2-as divizionas (D2) M19 SSC DSK “Vitus”
140 10116517996 Viazovskaya Alisa 2-as divizionas (D2) M19 Vitus
141 Vilčinskas Nerijus 3-ias divizionas (D3) V60 "Top dogz"
142 Vileniškis Deividas 3-ias divizionas (D3) V45 Energus cycling team
143 Vilinauskas Vilmantas 2-as divizionas (D2) V45 Velo Ghost Veloma
144 101 090 943 65 Vilūnas Vytautas Pro V19 Energus dviračių komanda
145 Vitkauskas Martynas 3-ias divizionas (D3) V19 Hiltus-Nikeliuotas Špykis
146 Volodko Valdemar 1-as divizionas (D1) V30 Fake Cake
147 Vosylius Matas 3-ias divizionas (D3) V19
148 Žalėnas Paulius 3-ias divizionas (D3) V19
149 10089582817 Zaleskis Marius 1-as divizionas (D1) V40 Šilalės SM DSK Kvėdarna
150 10136892444 Zaleskis Hubertas 3-ias divizionas (D3) V14 Šilalės SM DSK Kvėdarna
151 Žalnierius Evaldas 2-as divizionas (D2) V19 Utena Cycling Team
152 Zenevičiiūtė Goda 3-ias divizionas (D3) M14 Utenos DSC