Lietuvos plento taurė

Keičiasi reitingo taikymo taisyklės

2024 metų Plento taurės sezone keičiame reitingo taisyklę. Reitingas fiksuojamas sezonui, po sezono susumavus taškus bus fiksuojamas sekančiam sezonui. Komandos galės susiburti visam sezonui ir nereikės viduryje sezono surinkus reitingo taškus startuoti aukštesniame divizione. Tikimės tai suburs didesnes ir stipresnes komandas.

Reitingas nurodo kokiame divizione galite startuoti.

Diviziono pasirinkimas:
Moterims diviziono pasirinkimas yra laisvas. Vyrai privalo divizioną rinktis pagal žemiau pateiktas taisykles:

Nuo 1 iki 80 vietos reitinguojami dalyviai gali startuoti tik pirmame divizione (D1). Išimtis taikoma V14; V16; V50; V55; V60 ir vyresnėms amžiaus grupėms. Šių amžiaus grupių dalyviams reitinge užimant 1-80 vietas, galima startuoti tiek pirmame (D1) tiek antrame divizione (D2).

Nuo 81 iki 200 vietos reitinguojami dalyviai gali startuoti tiek pirmame (D1) tiek antrame divizione (D2). Išimtis taikoma V14; V55; V60 ir vyresnėms amžiaus grupėms. Šių amžiaus grupių dalyviams užimant 81-200 vietas divizionų pasirinkimas laisvas.

Nereitinguoti dalyviai ir reitinguoti žemiau 200 vietos gali startuoti, bet kuriame divizione.

Pro divizionui priskiriami stipriausi dviratininkai, kurie 2021-2022 sezone dalyvavo bent vieneriose plento UCI kategorijos lenktynėse (šį taisyklė netaikoma moterims, taip pat V14; V16; V18, V50;  V55; V60; V65; V70 ir dalyvavusiems tik nacionaliniuose čempionatuose). Šiam divizionui nepriskirtos jokios amžiaus grupės, šio diviziono dalyviai varžosi tik bendroje lenktynių įskaitoje, taip pat papildomos daugiadienių lenktynių įskaitose jei tokias nustato organizatoriai. Ši taisyklė taikoma tik asmeninėje įskaitoje, komandinė įskaita vedama kartu su D1. Visi D1 dalyviai gali rinktis Pro ir taip atsisakyti dalyvauti savo amžiaus grupėje ir dalyvauti tik bendroje D1 lenktynių įskaitoje.

Organizatorių sprendimu pavieniai dalyviai gali būti perkelti į aukštesnį arba žemesnį divizioną.

Dalyviai užsiregistravę ne pagal priskirtą divizioną, prieš lenktynes bus perkelti į jiems priskirtą divizioną. Užsiregistravus ne pagal priskirtą divizioną, registracijos mokesčiai negrąžinami ir neperkeliami.

Naujienos:

Paskelbti “Lyduokių krašto turas” starto sąrašai

admin

Paskelbti “Perkūno kelias” starto sarašai

admin

Keičiasi amžiaus grupės

admin