Lietuvos plento taurė

Lietuvos plento taurė 2021 startuos Baisogaloje

Po ilgo laukimo skubame pranešti, kad Lietuvos plento taurės startas, kaip ir buvo planuota, įvyks gegužės 16 d. Sezono atidarymas įvyks Baisogaloje, kur ketvirtą kartą vyks lenktynės „Baisogala–Grinkiškis–Baisogala“.

Šiemet jos vėl bus kitokios. Nuo pirmojo starto 2018 metais, kasmet keitėsi formatas arba trasa. Šiemet formatas lieka kaip ir 2020 metų sezone, bet buvusi praėjusių metų trasa papildoma trimis specialiais sektoriais.

Iš viso sportininkų lenktynių rate laukia keturi specialūs sektoriai, paskutinį iš jų – 360 metrų gravel „Baisogalos“ sektorių – teko įveikti ir praėjusiais metais. Šiemet trasa papildyta 1 830 metrų „Skėmių“, 1 430 metrų „Grinkiškio“ ir 880 metrų „Diauderių“ sektoriais. Visi sektoriai yra gravel (žvyro) išskyrus „Diauderių“, kurio didžiąją dalį sudaro siauro asfalto keliukas.

Šiuos specialius sektorius turės įveikti visų trijų divizionų sportininkai. Pirmojo diviziono dalyviams tai reiks padaryti po tris kartus (iš viso 12 sektorių), antrojo – du kartus (iš viso 8 sektoriai), trečiojo – po vieną kartą (iš viso 4 sektoriai).

Išankstinė registracija vykdoma iki gegužės 10 d.


Naujienos:

Paskelbti “Perkūno kelias” starto sarašai

admin

Keičiasi amžiaus grupės

admin

Atnaujinti dalyvių reitingai

admin