Lietuvos plento taurė

Lietuvos plento taurės vyrų reitingas:

(atnaujinta 2023 birželio 12 d.)

Reitinge 2023/2022 metais nestartavusių dviratininkių amžiaus grupės pateiktos pagal 2021 metų nuostatus. Registracijos metu diviziono pasirinkimo išimtys taikomos tik pagal 2023 metų nuostatuose nustatytas amžiaus grupes.

Pavardė, VardasGrupėKomandaSuma
Džervus DarijusProVoltas-Madaris Cycling Team278
Talačka LukasProTop Team Cycling260
Kelmelis AristidasProVoltas-Madaris Cycling Team255
Balčiūnas MantasProKaunas Cycling Team225
Videika AiridasV19Nikeliuotas Špykis223
Brusokas ViliusV30Nikeliuotas Špykis221
De Mey RemiProVoltas-Madaris Cycling Team216
Sanda AndriusV40Voltas-Madaris Cycling Team182
Andriuškevičius MantasV30Nikeliuotas Špykis180
Zaleskis MariusV40Šilalės SM DSK Kvėdarna164
Beniušis JustasProLVIV cycling team162
Venckus JomantasV19Tartu 2024 cycling team160
Januškevičius MantasProVoltas-Madaris Cycling Team158
Laurinavičius TitasV18Kauno SM Gaja144
Balanaitis ArminasV30Komandos dvasia-ultrabike/Impuls140
Kvajauskas PovilasV40Nikeliuotas Špykis134
Kertenis IgnasV16SM GAJA Žiežmariai131
Buivydas ArtūrasV40VELO Šiauliai - BIKKO.lt131
Kondrotas SimasV30Velo Ghost Veloma127
LAŠINIS VenantasProKaunas Cycling Team123
Šertvytis DonatasV30Kaunas Cycling Team123
Gerdauskas AironasV18Utenos DSC118
Knieža PranasV50Velo Ghost Veloma115
Kovaliovas EdgarasProTop Team cycling112
KMIELIAUSKAS RokasProVoltas-Madaris Cycling Team108
Matuliauskas EgidijusV30Komandos dvasia Ultrabike105
Grigas LaurynasV30Nikeliuotas Špykis104
Ratkevičius MariusV30Colibri Cycling100
Novikovas ValerijusV40Kaunas Cycling Team98
Jurkevičius VladasV30Fakelai96
Ridikas Adas VėjasV30Fakelai94
BIRIUKAS ARNASV16Vilkaviškio SM DSK “AIRA” - Laikyk kardaną93
Meskys AudriusV50Velomanai Team93
Vilūnas VytautasV18Bernatonio dviračių akademija90
Maniušis MartynasV30Utenos DSC90
Pakėnas JurgisV30Top Team Cycling90
Andrijauskas ArnasV18Klaipėdos "Viesulo" SC88
Klimavičius JustasV19Impuls Racing Team87
Striška MindaugasV30Memel Cycling Team86
Audzijonis VilmantasV50Kaunas Cycling Team85
Jočys MartynasV40Nikeliuotas Špykis83
Raugala GustasProKaunas Cycling Team80
Mingėla MariusV30Fakelai79
Kalvaitis RenatasV50Velomanai Team78
Sakavičius LukasV18PRSSG77
Petrusevičius RimasV40Ultrabike.LT77
Banys VidmantasV30Kaunas Cycling Team75
Sakavičius MatasV18PRSSG71
ADOMAITIS RokasProTartu 2024 Cycling Team70
Mikutis KristupasV18Šilalės SM DSK Kvėdarna70
Mickevičius ArnasV30BikeXpert Cycling Team69
Zdanevičius JokūbasProVoltas-Madaris Cycling Team68
Burka DominykasV18DSK Minu68
Šakūnas ValdasProKaunas Cycling Team66
Mackelis TadasV30Komandos dvasia - Ultrabike66
Januška SauliusV30Dviratai-Daistatus65
Klimavičius NikolasV18Utenos DSC64
Meduneckij ViktorProKaunas Cycling Team61
IVANOVAS OlegasProVoltas-Madaris Cycling Team60
Gudiškis EimantasProColibri Cycling60
Markevičius GytisV19 59
Čepauskas ArūnasV40Velo Ghost Veloma59
Staliunas MantasProTop Team Cycling58
Benkevicius ArunasV40Antaris Team58
Rinkevičius KarolisV40Vilkaviškio SM DSK “AIRA” - Laikyk kardaną58
Lukšas DovydasV19Kaunas Cycling Team57
Gedvilas RytisV30Bikexpert Cycling Team57
Micė TomasV30Velonova - Bioracer cycling team56
Gucevičius PovilasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus56
Zavistanavičius RamūnasProKaunas Cycling Team55
Sereika TadasV19Team Ignite54
Fiodorovas MarkasV40Velo Ghost Veloma54
Ramanauskas IgnasV30 53
Šaltupis RolandasV30Panevėžio klubas Dviračiai53
REPŠYS RolandasV30Komandos dvasia - Ultrabike52
Kalashnikovs ViktorsV50Velomanai Team52
Simonavičius DainiusV50Velomanai Team51
Kiela SimonasV18S-sportas50
Beliauskas MindaugasV30 50
Dailidonis AurelijusV30CEO cycling club50
Janušauskas AlgimantasV40 50
KUČINSKAS IrmantasV30Plungė49
Gavelis AivarasV30Antaris Team49
Gliaudelis ArūnasV40Top Team cycling49
Blockis VytautasV40Nikeliuotas Špykis49
Vilinauskas VilmantasV40Velo Ghost Veloma49
Stanionis DonatasV40Nikeliuotas Špykis48
Mažeika VytautasV60Nikeliuotas Špykis48
Petkevičius EmilisV30Colibri Cycling47
Venskus AlgirdasV30Fakelai47
Čičasovas AleksandrasV30Danske Bank Cycling Club46
Daujotas LukasV30VeloVilkmergė46
Cesanelli LeonardoV30Nikeliuotas Špykis46
Kyguolis MantasV40Nikeliuotas Špykis45
Žemaitaitis RytisV19RealBean.eu44
Kazokas VytautasV19Utenos DSC44
Markelov YaroslavV14Klaipėdos "Viesulo" SC43
Klimavičius SauliusV40#MINI.Lietuva Cycling Team43
ŠČERBAKOVAS ArtūrasV50Memel cycling team, Klaipėda43
Noreika JustinasV30CHAIN GANG42
ARBATAITIS MYKOLASV16Vilkaviškio SM DSK “AIRA” - Laikyk kardaną40
Mudėnas GiedriusV16Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras40
Dementjev VladislavV19#MINI.Lietuva Cycling Team40
Būda TautvydasV19Šiandien Lengvai40
Laurenčikas DomasV30Laikyk Kardaną40
Sabaliauskas MariusV30Top Team Cycling40
Michailovas SergejusV40Komandos dvasia-Ultrabike40
NIZEVIČIUS LinasV30Nikeliuotas Špykis39
Valiauga ArnoldasProVeloklinika cycling team38
Dabušinskas JokūbasV14Bernatonio dviračių akademija38
Šinkūnas GvidasV18PRSSG38
Jankauskas DariusV30Antaris Team38
Jakubuskas SimonasV40Fakelai38
Šimėnas KarolisV30Veloklinika37
Marcinkevičius EdvinasV30Top Team Cycling36
Volkavičius ArtūrasV30 36
Jurašius DariusV40VELO Šiauliai - BIKKO.lt36
Sviderskas MariusV30 35
Liobė MantvydasV30Dviratai-Daistatus35
Gavenavicius AugustasV40Colibri Cycling35
Šišovas LukasV18Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras34
Balčiūnas JustasV19Colibri Cycling34
Stankevičius MartynasV30CHAIN GANG33
Ganulevics RihardsV30KS SPORTA KLUBS33
Tomkus MartynasProKaunas Cycling Team32
KAZAKEVIČIUS ArtūrasProRealBean.eu32
ŠLEINIUS DominykasV18Klaipėdos "Viesulo" SC32
Puskunigis ArtūrasV40Birštoniečiai juda32
Žigo ErnestasV30Antaris Team31
Kacharzhuk AliaksandrV30ROVAR Cycling Club31
Liaugodas ŽilvinasV40 31
Voiniušas ViktorasV16PRSSG30
Budreckis AntanasV40Panevėžio klubas Dviračiai30
Lipnevičius ArūnasV50VeloRatai30
Jokubonis VytautasV60 30
Zakhar PodenkoV16Ukraine PRSSG29
Ališauskas DeivydasV18Panevėžio DSK "Fortūna"29
Sipko TomasV19 29
Jankauskas PovilasV30Utena Cycling Team29
Petraitis VikintasV30VeloPeak Hunters29
Skikas LukasV14Panevėžio m. DSK "Fortūna"28
Kardelis KostasV18DSK Minu28
Radzevičius VaidotasV30Runglorious Bastards28
Jocys VykintasV30VELO Šiauliai28
Narbutas ArnasV18PRSSG27
Dalmotas DainiusV30Antaris Team27
Dutkus KarolisV30VeloVilkmergė27
Kalesnykas TadasV30Dviratai-Daistatus27
Zaura JulijusV40VELO Šiauliai - BIKKO.lt27
Rudys JonasV40CHAIN GANG27
Kaupas GvidasV40VELO Šiauliai - BIKKO.lt27
Jurkus AndriusV40Nikeliuotas Špykis27
VALEIKA RapolasV16Klaipėdos "Viesulo" SC26
MASIULIS DenasV19 26
Kaziūnas JokūbasV19 26
Parfionovas ErikasV19Antaris Team26
Utkinas MartynasV30padangosM.lt26
Beganskij EduardV30Uponor-Davada26
Dapkus MariusV40Birštoniečiai juda26
Lelekauskas PauliusV40Dviratai-Daistatus26
Petkevičius ErnestasV30SportoManai Cycling Team25
Kaminskij AleksejV30TRItonas25
Rimydis ArtūrasV40VeloVilkmergė25
Venckūnas JonasV14"Gaja"24
DRAGŪNAITIS EMILIJUSV16Vilkaviškio SM DSK "AIRA" - Laikyk Kardaną24
Stasiūnas MariusV30FOCUS Vilnius24
SKINKYS AudriusV40Vilkaviškio SM DSK “AIRA” - Laikyk kardaną24
Gedminas KęstutisV40VELO Šiauliai24
Špakov SergejV50Nikeliuotas Špykis24
Kavaliauskas EgidijusV50VELO Šiauliai - BIKKO.lt24
Vilčinskas NerijusV50 23
Guschin VolodymyrV50 23
Strazdauskas KlaidasV19Kaunas Cycling Team22
Strazdas PovilasV19BTT22
Musteikis ReinoldasV30Velonova - Bioracer cycling team22
Ruškys ArnasV14Gargždų sporto centras21
VYŠNIAUSKAS MANTASV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"21
Blaževičius ValentinasV40VeloVilkmergė21
Musteikis VėjasV14Greitis20
Paukštis PauliusV19 20
Alexeenkov NikitaV19 20
Listopad AleksandrV50Komandos dvasia-Ultrabike20
ČERNAUSKAS JonasV18Bernatonio dviračių akademija19
Kacevičius VaidasV30Impuls Racing Team19
Dudonis PovilasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus19
Bujokas MariusV40Sportomanai - Soracycling.eu19
Kaselis RaimondasV40VeloVilkmergė19
Mukas GediminasV40Dreamshunter19
Deividas BaranauskasV30Antaris Team18
Armonas AdomasV30 18
Leminskas KonstantinasV30 18
Čepelė DovydasV30Utena Cycling Team18
Vilčinskas GiedriusV40Vėjas Šakiai18
Gurklys JustinasV40Colibri Cycling18
Listopadas AleksandrasV40Impuls Racing Team18
Noreika MantasV16LVYCC17
TAMOŠAUSKAS PauliusV19 17
Labrencis KarolisV30 17
Dambrauskas RamūnasV30VELO Šiauliai - BIKKO.lt17
Pužauskas KarolisV30Impuls Racing Team17
Builis RičardasV50ANTARIS TEAM17
Civinskas RemigijusV50Velomanai Team17
Pavlovas JustinasV16DSK Minu16
Lunskis EgidijusV19 16
Kazlauskas MindaugasV30 16
Balčaitis AlgirdasV30 16
Černeckas LaurynasV30Fakelai16
Žiogas DonatasV40Dviratai-Daistatus16
Mikalauskas TomasV40Monarch Cycling Team16
Jarukas DinasV40VeloVilkmergė16
Pučinskas PauliusV14Klaipėdos "Viesulo" SC15
Kasteckas KazimierasV19LOLA15
Juozapavičius LaimutisV19Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus15
Čekas LaurynasV19Komandos Nėra15
Točelis MantasV19 15
Savickas AurimasV30 15
Penkrat AntonV30 15
ASTRAUSKAS LinasV30CHAIN GANG - Cenos.cc15
Vaigauskas JuliusV30 15
Bružas DovydasV18Sostinės sporto centras DSK „Vitus“14
Abečiūnas IgnasV19Fakelai14
Lajevski RadoslavV19 14
Dudonis Povilas VytautasV30Nikeliuotas Špykis14
Arbačiauskas AlmantasV30Nikeliuotas Špykis14
Tindžiulis StepasV30 14
Rasimas KarolisV40dvirčiai panevežio klubas14
Judelevičius KarolisV40 14
Stankevičius VytautasV40Mini. Lietuva Cycling Team14
Urniežius AlvidasV60VELO Šiauliai - BIKKO.lt14
Severovas VytasV60VELO Šiauliai14
Žemaitaitis AidasV14Vilkaviškio SM DSK "AIRA" - Laikyk kardaną13
Jurgaitis MantasV30 13
Truklickas RamunasV30SportoManai Cycling Team13
Barkovskij AndreiV40 13
Norkevičius AndriusV40Colibri Cycling13
VALIŪNAS DeividasProKaunas Cycling Team12
Medelinskas MartynasV16Bernatonio dviračių akademija12
Kyguolis AdrijusV16Nikeliuotas Špykis12
Smilktens AlbertsV16KS Sporta klubs12
Stundžia RokasV16Utenos DSC-Utena cycling team12
Jonauskas SvajūnasV19El-eko-sport12
Gedminas AndriusV30VELO Šiauliai - BIKKO.lt12
Redeckis RokasV30VeloPeak Hunters12
Budreikis PauliusV40Fake cake12
Grigas SauliusV40Antaris Team12
Žukov JurijV60Top Team Cycling12
Vaitiekus IgnasV19Dviratai-Daistatus11
Krivickas GytisV19 11
Jakimčius GiedriusV30BLITZ11
Simanauskas RaimondasV30Klaipėda11
Janušaitis PauliusV30Dviratai-Daistatus11
Letukas MindaugasV40 11
Vinskas AlgisV40Velomanai Team11
Mukas GedasV40Nikeliuotas Špykis11
Vikšraitis TautvydasV40Laikyk Kardaną11
Raugala VaidasV50Komandos dvasia - Ultrabike11
Artem BiletskyiV16Ukraine PRSSG10
Petrauskas PauliusV18Sostinės sporto centras DSK „Vitus“10
Petkevičius NojusV18Sostinės sporto centras DSK „Vitus“10
Olšauskas SkalmantasV19 10
Bartkus ŽilvinasV19 10
Jonuška EdasV19 10
Jarusevičius VytautasV19Laikyk Kardaną10
Razma StasysV30 10
Jakovlevas VladimirasV40Uponor-Davada10
Kvietinskas IrmantasV50Velomanai Team10
Ežerskis ŽygimantasV16Sostinės sporto centras DSK ,,Vitus"9
DOMINAUSKAS MatasV16Klaipėdos "Viesulo" SC9
Vasilkevičius ArlandasV19Velopeak9
Sakeris AurimasV19 9
Valatka PauliusV30Antaris Team9
LEVICKIS DariusV40Voltas-Madaris Cycling Team9
Martinavičius AudriusV40 9
Šatas NerijusV19Danske Bank Cycling Club8
Luksevicius PauliusV30 8
Leonavičius LiudasV30NEKO team8
AMBRAZAITIS EvaldasV40Vėjas-Šakiai8
Butkauskas RytisV40Vėjas - Šakiai8
Beiga MažvydasV40 8
Kiušas PetrasV70Dviratai-Daistatus8
SUKACKAS BENASV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"7
Litinskas TadasV30Laikyk Kardaną7
Raudonius GytisV30 7
Balčiūnas ErnestasV30SportoManai Cycling Team7
Raudeliūnas GabrielisV30TMB Racing Team7
Urba MykantasV30TMB Racing Team7
Jakubonis MariusV40VeloVilkmergė7
Rasickas AurimasV40Colibri Cycling7
Lamanauskas GintarasV40VeloVilkmergė7
Butkauskas Rytis V40Vėjas Šakiai7
Vitukynas AntanasV50Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus7
Čepauskas GiriusV14Gargždų sporto centras6
ŽIEMYS ARNASV16Vilkaviškio SM DSK "AIRA" - Laikyk Kardaną6
Burba VakarisV18PRSSG,DSK"Fortuna"6
Šarkauskas LinasV19 6
Knyšius JustasV19Impuls Racing Team6
Jermala DariusV30Šviežia.lt /Duper.lt6
Krokas MindaugasV30 6
Rusakas TomasV30Fakelai6
Ivašauskas AndriusV30Impuls Racing Team6
Jakavonis JustinasV30 6
Saulitis LaurisV40Antaris Team6
Vėlavičius RaimondasV50Vilkaviškio SM DSK "AIRA" - Laikyk Kardaną6
BAGDONAS GediminasProVoltas-Madaris Cycling Team5
Antanaitis JokūbasV14SM Gaja - Velomanai Team5
Bukauskas VakarisV16Bernatonio dviraciu akademija5
Gustaitis MartynasV18Dviračių akademija5
Birenis ArvydasV19 5
Ramonas KazimierasV19 5
Urbonas SimonasV19 5
Juodišius JuliusV30Jokers5
Varna AurimasV30 5
Valančius GiedriusV30 5
SAULEVIČIUS AndriusV30Best Team - IKIGAI5
Švenčionis MindaugasV30Dviratai-Daistatus5
Parniauskas TautvydasV30Fakelai5
Andruška MariusV40 5
Makūnas VirgilijusV50 5
Černevičius RomanasV50BikeXpert Cycling Team5
Kuras KristupasV19 4
Musteikis EivydasV30Velonova - Bioracer Cycling Team4
Pavliukovičius DaliusV30NEKO team4
Lukaševičius ViktorasV30Cirko meškutės4
Markevičius MartinasV30VELO Šiauliai - BIKKO.lt4
Garliauskas AndriusV30VeloVilkmergė4
Petrauskas PranasV30Impuls Racing Team4
Mažeika AlgirdasV40Komandos dvasia - Ultrabike4
Kolega VaidasV50Vėjas Šakiai4
ANDRUŠKA VytautasV60KVĖDARNA4
Razgaitis AdomasV70 4
Valavičius MantasV18Utenos DSC-Utena cycling team3
Grumulaitis MažvydasV19Vėjas - Šakiai3
Drachneris JuliusV30 3
Armonas JonasV30Fakelai3
Jakštys VytautasV30NEKO team3
Rukšėnas DominykasV30Komandos dvasia - Ultrabike3
Tatarūnas RaimondasV30 3
Šulcas VytautasV30 3
Balčiūnas PauliusV30Energus Super Komanda3
Matuzevicius RamunasV30 3
Žuljevas JevgenijusV30 3
Ronkauskas RedasV30Mažeikiai3
Šivickas EgidijusV40Vilkaviškio SM DSK "AIRA" - Laikyk Kardaną3
Gasilionis ValdasV40 3
Štuopis AnicetasV40Antaris Team3
Žiliukas TadasV40dviraciudalys.lt3
Šidlauskas PovilasV40Energus Super Komanda3
Mackevičius ŽydrūnasV40 3
Dabrila VaidasV50 3
Tamošiūnas DariusV50Cycling team3
Ančlauskas RomutisV50Kauno sporto mokykla "Startas"3
Dmitrijs JankovsV50MTB Grobiņas novads3
Paketuris HerkusV14 2
Gnižinskas NedasV16Panevėžio DSK "Fortūna"2
Mikalauskas ModestasV18Monarch Cycling Team2
Petrauskas DonatasV19 2
Chodkevičius ViliusV19 2
Tolkmitt KęstutisV30 2
Ramaška MindaugasV30Watai - cadencai2
Barzdenis ArminasV30 2
Viliušis TomasV30 2
Aliošius DovydasV30 2
Būgas ŖemigijusV30FOCUS Vilnius2
Petkevicius PauliusV30NEKO team2
Kuguolis MantasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus2
Misevičius VaidasV30VeloRatai2
Paleckas AndriusV40 2
Folmer SergejusV40VeloVilkmergė2
Simonas JakubauskasV40Fakelai2
Krukauskas ValdasV40VeloVilkmergė2
Utinans ArtursV50 2
Laucius TautvydasV50Elektrenai2
Dervinis ValdemarasV60FOCUS Vilnius2
Šilianskis AlgirdasV60 2
SIMANAVIČIUS BroniusV70 2
Kardokas EdgarasV14Alytaus SRC1
Daugėla DominykasV14Alytaus SRC1
Tarasevičius ModestasV19Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus1
Tretjakov ErnestV19 1
Cibulskas PovilasV30 1
Armonas EdasV30 1
Milišauskas TomasV30Fake cake1
Kavaliauskas ArtūrasV30 1
Bareikis AivarasV30 1
Jankauskas ZigmantasV30 1
Matulevičius SauliusV30Alytus1
Šumskas GytisV30S-Sportas1
Maciukevičius ImantasV30VeloVilkmergė1
Pusvaškis ŠarūnasV30VeloVilkmergė1
Deividas JackaV40Civinity1
Jančauskas RamūnasV40 1
Smirnov AleksejV40 1
Augustinas ŽilvinasV40VeloRatai1
Kuliešis ValentasV40VeloVilkmergė1
Venckūnas TomasV40 1
Petrauskas RičardasV50 1
Gudaitis GintarasV50VeloRatai1
Babraitis RolandasV60Panevėžio klubas Dviračiai1
Zukov JurijV60Top Team Cycling1
Kupča EduardasV60 1