Lietuvos plento taurė

Atnaujinti dalyvių reitingai

🔥 Po Šakiai Grand Prix lenktynių atnaujintas LPT reitingas.

Vyrų LPT reitinge 1-80 vietoje reitinguojami dalyviai gali registruotis tik į pirmą divizioną (D1). Ši taisyklė netaikoma šioms amžiaus grupėms: V14; V16; V50; V60 ir V70. Šių amžiaus grupių dalyviai (kurie reitinguojami 1-80 vietose), gali rinktis startuoti tiek pirmame tiek antrame divizione.

Vyrų LPT reitinge 81-200 vietoje reitinguojami dalyviai gali registruotis tik į pirmą (D1) ar antrą (D2) divizioną. Ši taisyklė netaikoma šioms amžiaus grupėms: V14; V60 ir V70. Šių amžiaus grupių dalyviai (kurie reitinguojami 81-200 vietose), divizioną gali rinktis laisvai.

Dalyviai, kurie nėra reitinguoti arba reitinguojami žemiau 200-osios pozicijos divizioną gali rinktis laisvai.

Organizatorių sprendimu pavieniai dalyviai gali būti perkelti į aukštesnį arba žemesnį divizioną.

Visų moterų amžiaus grupių divizionų pasirinkimas yra laisvas.

Papildomai LPT vyrų reitinge prie kiekvienos pavardės yra priskirti divizionai, kuriame vienas ar kitas dalyvis gali dalyvauti. Ši informacija atnaujinama po kiekvienų lenktynių, reitingas skaičiuojamas sumuojant paskutinių penkių lenktynių taškus.

Dalyviai užsiregistravę ne pagal priskirtą divizioną, prieš lenktynes bus perkelti į jiems priskirtą divizioną. Užsiregistravus ne pagal priskirtą divizioną, registracijos mokesčiai negrąžinami ir neperkeliami.

REITINGAI

Naujienos:

Paskelbti “Lyduokių krašto turas” starto sąrašai

admin

Keičiasi reitingo taikymo taisyklės

admin

Paskelbti “Perkūno kelias” starto sarašai

admin